Lidhje

Arrihet marrëveshja për Reformën në Drejtësi


Ndërmjetësimi në dy ditët e fundit nga Komisioneri europian për Zgjerimin Hahn. Basha: Një betejë që ja vlejti. Rama: I gëzuar që PD u bë pjesë e kësaj fitoreje të madhe për Shqipërinë dhe shqiptarët, asgjë nuk ka lëvizur nga projekti.

XS
SM
MD
LG