Lidhje

Artikujt shqiptarë në tregun e Malit të Zi


Artikujt shqiptarë në tregun e Malit të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Prodhuesit shqiptarë dhe ata malazezë, kohëve të fundit, kanë krijuar një bashkëpunim të mirë në fusha të ndryshme përmes marrëdhënieve të partneritetit dhe tregjeve për të promovuar prodhimet e tyre. Artikujt shqiptarë po bëhen shumë të njohur në tregun malazez dhe të vlerësuar për cilësinë dhe stilin e veçantë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG