Lidhje

Artizanati në Shqipëri


Artizanati në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Në Veri të Shqipërisë, gratë dhe vajzat, gjithnjë e më shumë po i kthehen traditës së punimeve të artizanatit, të cilën e shohin si një mundësi për t'u vetëpunësuar dhe për të përmirësuar ekonominë e familjeve të tyre.

XS
SM
MD
LG