Lidhje

Avni Mustafaj: Vendimi i BE-së për Serbinë, dështim i politikës së Presidentit Tadiç


Avni Mustafaj: Vendimi i BE-së për Serbinë, dështim i politikës së Presidentit Tadiç

Drejtori Ekzekutiv i Këshillit Kombëtar Shqiptaro-Amerikan Avni Mustafaj dha një intevistë për emisionin televiziv Ditari ku komentoi për zhvillimet e fundit në rajon. Ai tha se vendimi i BE-se për kandidaturën e Serbisë ishte i pritshëm dhe se ishte dështim i politikës së Presidentit serb Boris Tadiç.

XS
SM
MD
LG