Lidhje

Kurban Bajrami në Kosovë


Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u shënua dita e Kurban Bajramit.

Udhëheqës fetarë e politikë të vendit, krahas përgëzimeve bënë thirrje për më shumë punë në forcimin e demokracisë dhe qëndrueshmërisë së vendit.

Kurban Bajrami në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00
XS
SM
MD
LG