Lidhje

Balenat rikthehen në Manhatan


Balenat rikthehen në Manhatan
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Qyteti i Nju Jorkut ka pika të panumërta tërheqëse për vizitorët e saj të shumtë, por tani ka diçka tjetër turistike dhe shumë të pazakontë - balenat. Kohët e fundit duket se gjithnjë e më shumë balenat kanë filluar të shihen në ujrat e Nju Jorkut pranë Manhatanit.

XS
SM
MD
LG