Lidhje

Media Arkivi

SHBA, seancë dëgjimore mbi zhvillimet në Ballkanin Perëndimor


20 vjet pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Dejtonit, Ballkani Perëndimor vazhdon të përballet me vështirësi ekonomike dhe politike dhe ka nevojë për vazhdimin e angazhimit amerikan, u tha dje në një seancë dëgjimore të nënkomisionit të Dhomës së Përfaqësuesve për Evropën dhe Euroazinë.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG