Lidhje

Ditari

Protesta ndaj vjedhjes në Bankën e Shqipërisë


Në Shqipëri po vazhdojnë protestat dhe peticionet kundër vjedhjes së Bankës Qendrore. Veprimtarë të shoqërisë civile po mbledhin nënshkrime, për të kërkuar shkarkimin e guvernatorit Ardian Fullani.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG