Lidhje

Media Arkivi

Shënimi i vijës kufitare mes Kosovës dhe Malit të Zi


Banorët e zonës kufitare shprehen të pakënaqur me marrëveshjen që sipas tyre lë mijëra hektarë tokë jashtë kufijve të Kosovës, por kjo sipas ekspertëve nuk do të ndodhë.

XS
SM
MD
LG