Lidhje

Basha: E ardhmja europiane e Shqipërisë do të varet nga sjellja e të gjithë aktorëve politikë


Basha: E ardhmja europiane e Shqipërisë do të varet nga sjellja e të gjithë aktorëve politikë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha ndodhet për një vizitë në Shtetet e Bashkuara, ku mes të tjerash ka patur takime në Departamentin e Shtetit dhe në Bashkinë e Washingtonit. Gjatë intervistës për Zërin e Amerikës z. Basha foli për ecurinë e Bashkisë së Tiranës që ai drejton.

XS
SM
MD
LG