Lidhje

Media Arkivi

Problematikat në bashkinë e Pukës


Problematikat në bashkinë e Pukës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Puka është një nga bashkitë e vogla në Veri të Shqipërisë, e cila përballet me vështirësi dhe probleme në drejtim të papunësisë, strehimit dhe infrastrukturës.

XS
SM
MD
LG