Lidhje

Bashkitë dhe emergjencat civile në Shqipëri


Bashkitë dhe emergjencat civile në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Strukturat e emergjencave po u kërkojnë bashkive të vogla në jug të Shqipërisë të ngrenë këto shërbime për shkak të problemeve si nga zjarret dhe nga përmbytjet. Në disa zona malore të Qarkut të Gjirokastrës banorët po gjejnë vështirësi nga pasojat e përmbytjeve të fundit.

XS
SM
MD
LG