Lidhje

Marrëdhëniet Kosovë-BE


Në Kosovë, grupi për studime politike dhe juridike u bëri thirrje autoriteteve të jenë të vëmendshme ndaj marrëdhënieve me Bashkimin Evropian. Në një raport mbi ndikimin që mund të kenë ndryshimet në udhëheqjen e Bashkimit Evropian tek proceset në Kosovë, grupi thotë se rritja e pranisë së kundërshtarëve të zgjerimit në Bruksel mund t'i shtojë pengesat për Kosovën.

Marrëdhëniet Kosovë-BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG