Lidhje

Biznesi dhe qëndrimi ndaj paketës së re fiskale


Përfaqësues të bizneseve të mëdha në veri të Shqipërisë, po shprehin shqetësim mbi mungesën e një informimi të plotë në lidhje me paketën e re fiskale, që pritet të miratohet brenda pak ditësh. Një pjesë prej këtyre kompanive bashkëpunojnë prej vitesh me kompani të njohura ndërkombëtare.

Biznesi perballe paketes se re fiskale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG