Lidhje

Shpërthimet në Boston

Të paktën tre vetë u vranë dhe shumë të tjerë u plagosën kur dy shpërthime goditën vijën e finishit në Maratonën e Bostonit

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG