Lidhje

“Breathe Carolina” dhe suksesi i tyre muzikor


Dyshja muzikore Kyle Even dhe David Schmitt krijuan një grup të rrokut alternativ me titull Breathe Carolina në vitin 2007 dhe janë pjesmarrës në festivalin Vans Warped Tour në Londër. Larry London i Zërit të Amerikës, u takua me dyshen muzikore përpara se të niseshin për në festivalin e Londrës.

XS
SM
MD
LG