Lidhje

Foto nga sulmet në Bruksel

Brukseli u trondit sot në mëngjes nga tre shpërthime - dy në aeroport dhe një tjetër në një stacion metroje në zemër të kryeqytetit belg. Media belge njofton për më shumë se 30 të vdekur dhe dhjetra të plagosur.
Shih më tepër

People react as they walk away from Brussels airport after explosions rocked the facility in Brussels, Belgium, March 22, 2016.
1

People react as they walk away from Brussels airport after explosions rocked the facility in Brussels, Belgium, March 22, 2016.

People leave the scene of explosions at Zaventem airport near Brussels, Belgium, March 22, 2016.
2

People leave the scene of explosions at Zaventem airport near Brussels, Belgium, March 22, 2016.

Broken windows seen at the scene of explosions at Zaventem, March 22, 2016.
3

Broken windows seen at the scene of explosions at Zaventem, March 22, 2016.

People leave the scene of explosions at Zaventem airport near Brussels, March 22, 2016.
4

People leave the scene of explosions at Zaventem airport near Brussels, March 22, 2016.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG