Lidhje

Përmbytje dhe rrëshqitje dheu në Kaliforni

Të paktën 13 vetë kanë gjetur vdekjen në zonën pranë Los Anxhelosit. Pritet që numri i viktimave të rritet ndërkohë që ekipet e shpëtimit kërkojnë nën masën e dheut dhe nën rrënoja.
Shih më tepër

California Storms
1

California Storms

California Storms
2

California Storms

California Storms
3

California Storms

APTOPIX California Storms
4

APTOPIX California Storms

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG