Lidhje

Marshim për Paqe në Çikago

Kardinali katolik Blase Cupich i Dioqezës së Çikagos kryesoi marshimin që u zhvillua me thirrjet paqe në këtë qytet të prekur nga dhuna e bandave dhe rrjeteve kriminale që ka marrë jetë të shumta.

XS
SM
MD
LG