Lidhje

Kosova shënon ditën ndërkombëtare të fëmijëve


Kosovë, shënohet dita ndërkombëtare e fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:46 0:00
Në Kosovë sot janë mbajtur veprimtari me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve. Veprimtarët humanitar tërheqin vërejtjen se vendi përballet me shkallë të ultë të përkujdesjes për të drejtat e fëmijëve dhe shkallë të lartë të rreziqeve që u kanosen këtyre të drejtave.

Kosovë, shënohet dita ndërkombëtare e fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:46 0:00
XS
SM
MD
LG