Lidhje

Urime për Krishtlindjet në Shqipëri


Krishtlindjet festohen sonte edhe në Shqipëri. Kryepeshkopi i Kishës ortodokse shqiptare Anastas Janullatos dhe Arqipeshkvi Metropolit i Dioqezës së Tiranës dhe Durrësit, imzot Rrok Mirdita, uruan sot besimtarët e tyre.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG