Lidhje

Urime për Krishtlindjet në Shqipëri


Urimet për Krishtlindje
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Krishtlindjet festohen sonte edhe në Shqipëri. Kryepeshkopi i Kishës ortodokse shqiptare Anastas Janullatos dhe Arqipeshkvi Metropolit i Dioqezës së Tiranës dhe Durrësit, imzot Rrok Mirdita, uruan sot besimtarët e tyre.

Urimet për Krishtlindje
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG