Lidhje

Krishtlindja në Kosovë


Krishtlindja në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Edhe në Kosovë, po kremtohen krishtlindjet me urimet për mbarësi, paqe e mirëkuptim ndërmjet njerëzve. Përfaqësues fetarë e politikë kanë përgëzuar besimtarët katolikë, Ipeshkvin e Kosovës dhe atin e shenjtë Papa Françeskun për festën e Krishtlindjeve.

Krishtlindja në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

XS
SM
MD
LG