Lidhje

Bisedimet për koalicionin qeveritar në Maqedoni


Bisedimet për koalicionin qeveritar në Maqedoni
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Në Maqedoni, partitë VMRO-DPMNE dhe Bashkimi Demokratik për Integrim po zhvillojnë bisedime për formimin e koalicionit të ri qeveritar, ndërkohë që zyrtarët e partisë shqiptare bëjnë të ditur se pjesa më e madhe e kohës i është kushtuar harmonizimit të programeve të partive.

XS
SM
MD
LG