Lidhje

Dëshpërimi i mjekëve në Teksas


Dëshpërimi i mjekëve në Teksas
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në Teksas, një nga shtetet e goditura rëndë nga epidemia kohët e fundit, mjekët shprehen të dëshpëruar nga përmasat e problemit dhe injorimi i këshillave të ekspertëve nga shumë amerikanë.

XS
SM
MD
LG