Lidhje

Media Arkivi

Dëmshpërblimet për ish të burgosurit politikë


Përfaqësues të shoqatës së ish të burgosurve dhe të përndjekurve politikë në Shkodër ripërsëritën sot pakënaqësinë e tyre për ecurinë e ngadaltë të shpërndarjes së dëmshpërblimit për vitet që kaluan në burgjet e diktaturës.

XS
SM
MD
LG