Lidhje

Dita e dytë e Presidentit Thaçi në Hagë


Dita e dytë e Presidentit Thaçi në Hagë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Në Hagë, sot vazhdoi intervistimi i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi nga Prokuroria e Posaçme që trajton pretendimet për krime gjatë dhe pas luftës në Kosovë.

XS
SM
MD
LG