Lidhje

8 Marsi në Kosovë


8 Marsi në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Në Kosovë, Dita Ndërkombëtare e Gruas, është shënuar me thirrjet për respektimin e të drejtave të grave dhe për drejtësi të grave që ishin viktima të dhunës gjatë luftës në Kosovë.

XS
SM
MD
LG