Lidhje

Media Arkivi

Takimi i Sofjes


Takimi i Sofjes
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:32 0:00

Takimi i lartë ndërmjet Bashkimit Evropian dhe udhëheqësve të vendeve të Ballkanit Perëndimor, në Sofje të Bulgarisë, përfundoi sot me zotimet për t'i ofruar rajonit ardhmëri evropiane dhe me pajtimin për një numër veprimesh në përpjekje për të forcuar bashkëpunimin

XS
SM
MD
LG