Lidhje

Deputeti socialist Tom Doshi për çështjen e armëve të Sirisë


Në Uashington ishte këto ditë për një vizitë deputeti i Partisë Socialiste Tom Doshi dhe ai ishte i ftuar për një intervistë në studion e “Ditarit”.

Zoti Doshi foli lidhur me çështjen e armëve kimike të Sirisë dhe asgjësimin e tyre në territorin e Shqipërisë, në se do të ndodhte; për lidhjet mes biznesit dhe politikës, në kushtet kur ai vetë është përfaqësues i të dyja këtyre grupimeve, si dhe për rëndësinë e marrjes së masave paraprake, në rastin e përsëritjes së përmbytjeve në zonën e NënShkodrës.
Draft Entry
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:49 0:00

Shiko komentet (6)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG