Lidhje

Durrës, vazhdon ndarja e ndihmave


Durrës
Durrës

Në Durrësin e goditur fort nga tërmeti i të martës vazhdon ndarja e ndihmave humanitare. Qytetarët rendin nga një qendër ndihmash te tjetra për të plotësuar nevojat më të ngutshme, ndërsa bashkia po verifikon nevojat e tyre dhe po kërkon bashkëpunim për ndarjen sa më të shpejtë të ndihmave. Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, ishte në Durrës.

Durrës, ndihmat për të pastrehët nga termeti
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG