Lidhje

Lidhjet ekonomike Shqipëri-Maqedoni


Në Gjirokastër po bëhen përpjekje për zhvillimin e lidhjeve ekonomike dhe turistike me Maqedoninë. Një grup gazetarësh dhe operatorësh turistikë u takuan këto ditë me sipërmarrës vendas dhe u njohën me vlerat e qytetit.
Lidhjet ekonomike Shqipëri-Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00
XS
SM
MD
LG