Lidhje

Edi Rama takohet me politikanë shqiptarë në Tetovë


Edi Rama takohet me politikanë shqiptarë në Tetovë
Edi Rama takohet me politikanë shqiptarë në Tetovë

Kryetari i Partisë Socialiste të Shqipërisë Edi Rama ndodhet për vizitë në Maqedoni, ku u takua me drejtues të partive politike. Sot në Tetovë, zoti Rama pati takime në selitë e partive shqiptare ku diskutoi lidhur me gjendjen politike në Maqedoni, Shqipëri dhe në rajon. Në Shkup dhe në Tetovë u përurua libri i tij “Kurban”.

XS
SM
MD
LG