Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me deputetin Eduart Selami


Në një intervistë për Zërin e Amerikës deputeti i Partisë Demokratike, Eduart Selami foli për zhvillimet e fundit në Shqipëri përfshirë migrimin e qytetarëve shqiptarë në Gjermani dhe vende të tjera të Evropës Perëndimore, reformën në drejtësi dhe luftën kundër korrupsionit.

XS
SM
MD
LG