Lidhje

Zhvillimi rreth liqenit të Shkodrës dhe lumit Buna


Liqeni i Shkodrës dhe lumi Buna janë pasuri të veçanta në rajon, të cilat ofrojnë zhvillime të pritshme në aspektin turistik, kulturor dhe ekonomik. Forumi për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ndërkufitar, mbledh ekspertë dhe intelektualë nga rajoni, të cilët besojnë se me angazhimin dhe bashkëpunimin e shteteve fqinjë mund të realizohet një zhvillim, që rrit njëkohësisht mirëqenien e këtyre vendeve.

Zhvillimi i ekosistemit të liqenit të Shkodrës dhe lumit Buna
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG