Lidhje

Ekspozitë me motive shqiptare


Ekspozitë me motive shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Skulptori i njohur nga Kosova, me banim në Austri, Destan Gashi, ka hapur në Shkodër ekspoziten "Legjenda e Rozafës dhe histori të tjera në gur".

XS
SM
MD
LG