Lidhje

Festa në Shkodër


Manifestimet festive në nderim të 100 vjetorit të Shpalljes së Pavarësisë, në qytetin e Shkodrës, u përmbyllën sot me ngritjen simbolike të flamurit kombëtar përpara ndërtesës së bashkisë si dhe me vendosjen e kurorave me lule në shtatoren prej bronxi të Luigj Gurakuqit, në qendër të qytetit.
XS
SM
MD
LG