Lidhje

Festivali i Filmit Shqiptar në Nju Jork


Të premten në Nju Jork hapet Festivali i Filmit Shqiptar, një aktivitet që realizohet për të dytin vit dhe që synon të sjell në bashku për një javë disa nga regjizorët dhe aktorët më në zë të kinematografisë mbarë shqiptare. Për të biseduar për këtë aktivitet kishim të ftuar në studion tonë të Nju Jorkut, organizatorët e festivalit, Mrika Krasniqi dhe Ariot Myrtaj.

Java e filmit shqiptar ne NY
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:50 0:00
XS
SM
MD
LG