Lidhje

Filmi dokumentar "Trophy"


Filmi dokumentar "Trophy"
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Dokumentari i ri "Trophy" i producentëve Shaul Schwarz dhe Christina Clusiau, ofron një vështrim më kompleks të industrisë së gjuetisë për trofe, të kafshëve të egra, disa prej të cilave të rralla. Kjo praktikë "errëson" dhe bie ndesh me përpjekjet e njerëzimit për mbrojtjen e kafshëve të egra.

XS
SM
MD
LG