Lidhje

Filmi Heroi, fitues i Festivalit të Filmit Shqiptar në Nju Jork


Filmi Heroi, fitues i Festivalit të Filmit Shqiptar në Nju Jork
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

Intervistë më regjisorin Luan Kryeziu dhe aktoren Adriana Morina, fituese e çmimit Aktorja më e Mirë .

XS
SM
MD
LG