Lidhje

Media Arkivi

Filmi Heroi, fitues i Festivalit të Filmit Shqiptar në Nju Jork


Intervistë më regjisorin Luan Kryeziu dhe aktoren Adriana Morina, fituese e çmimit Aktorja më e Mirë .

XS
SM
MD
LG