Lidhje

Debati i Parë Presidencial 2012

Presidenti Barack Obama dhe sfiduesi i tij republikan, Mitt Romney, u përballën të mërkurën në debatin e tyre të parë në fushatën zgjedhore. Debati u përqëndrua në çështjen kryesore të fushatës, gjendjen e ekonomisë amerikane.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG