Lidhje

Kosovë, paralajmërime për ndryshime fiskale


Paralajmërime për ndryshime fiskale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Kosovë, qeveria ka paralajmëruar ndryshime në politikat fiskale për të përkrahur ekonominë e vendit e cila po përballet me vështirësi. Këto ndryshime për përfaqësuesit e bizneseve janë të domosdoshme, por sipas tyre çdo ndryshim fiskal nuk do të përmirësonte gjendjen në ekonominë e Kosovës, pa luftimin e korrupsionit dhe krimit të organizuar.

Paralajmërime për ndryshime fiskale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

XS
SM
MD
LG