Lidhje

Siguria e ushqimeve në kushtet e të nxehtit


Autoriteti Kombëtar i Ushqimit në Gjirokastër po ndërmerr kontrolle për sigurinë ushqimore dhe analizën e produkteve që hyjnë nga Greqia. Specialistët flasin për nevojën e rritjes së kërkesës ndaj biznesve sidomos për ushqimet që bartin rrezik nga temperaturat e larta.

Shqipëri, siguria e ushqimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

XS
SM
MD
LG