Lidhje

Arrestohen 4 vetë në Lazarat


Policia në Gjirokastër thotë se ka arrestuar katër vetë nga fshati Lazarat të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale dhe ka shkatërruar sasi të reja të marijuanës.

XS
SM
MD
LG