Lidhje

Policia arreston 4 vetë nga Lazarati


Lazarat

Policia në Gjirokastër thotë se ka arrestuar katër vetë nga fshati Lazarat të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale dhe ka shkatërruar sasi të reja të marijuanës. Policia tha se gjatë operacioneve të fundit janë shkatërruar rreth dy tonë marijuan dhe janë gjetur sërish armatime dhe municione.

Arrestohen 4 vetë në Lazarat
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

XS
SM
MD
LG