Lidhje

Frontex ndihmon Shqipërinë


Frontex ndihmon Shqipërinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Një ekip policësh të Bashkimit Evropian po ndihmon Shqipërinë të ndalë rrjedhën e emigrantëve që kalojnë kufirin e saj me Greqinë për të arritur në Evropën perëndimore dhe veriore.

XS
SM
MD
LG