Lidhje

Britania i jep lamtumirën "Zonjës së Hekurt"

Arkivoli i mbuluar me flamurin britanik u transportua në Katedralen e Shën Palit ku udhëheqës dhe personalitete botërore nga 170 vende nderuan ish kryeministren Margaret Thatcher

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG