Lidhje

Fushata presidenciale në Maqedoni


Kandidatët për zgjedhjet presidenciale në Maqedoni po paraqiten para elektoratit me qëndrime për integrimin e vendit në NATO e në Bashkimin Evropian, si dhe për përmirësimin e gjendjes së përgjithshme në vend. Por në fushatë nuk po mungojnë fyerjet dhe denigrimet ndaj kundërshtarëve.
Fushata në Maqedoni
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00
XS
SM
MD
LG