Lidhje

Fushata në Maqedoni


Kandidatët për zgjedhjet presidenciale në Maqedoni po paraqiten para elektoratit me qëndrime për integrimin e vendit në Nato dhe në Bashkimin Evropian, dhe përmirësimin e gjendjes së përgjithshme në vend.

XS
SM
MD
LG