Lidhje

Fushata parazgjedhore në Maqedoninë e Veriut


Fushata parazgjedhore në Maqedoninë e Veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:58 0:00

Fushata parazgjedhore në Maqedoninë e Veriut ka filluar të ashpërsohet, ndërsa nuk kanë munguar akuzat dhe ofendimet mes garuesve dhe gjuha e urrejtjes në rrjetet sociale.

XS
SM
MD
LG