Lidhje

Media Arkivi

Fushata elektorale në qarkun e Beratit


Në Qarkun e Beratit, që përfshin edhe Kuçovën, dhe Skraparin, janë thirrur për të votuar më 25 qershor rreth 180 mijë zgjedhës. Qarku pritet të përfaqësohet nga shtatë deputetë në Parlamentin shqiptar ku në garë të fortë janë Lëvizja Socialiste për Integrim, socialistët, dhe demokratët.

XS
SM
MD
LG